Opendag Scouting Den Haag 24 september

Tijd voor Avontuur: Groots scoutingevenement door heel Den Haag

Scouting Den Haag organiseert verspreid over de stad op 24 september het evenement ‘Tijd voor Avontuur’. Tijdens deze avontuurlijke dag kunnen kinderen en jongeren van 5 t/m 18 jaar meedoen aan diverse activiteiten bij een scoutinggroep in hun eigen buurt. Natuurlijk doet ook Scouting Ferguson hieraan mee! Wil je komen kijken? Kom dan langs bij ons groepshuis aan Muurbloemweg 41 tussen ca. 11:00u en 15:00u om keer gezellig mee te doen!

Ook volwassenen kunnen kennismaken met scouting als een avontuurlijke vereniging voor vrijwilligerswerk. ‘Tijd voor Avontuur’ is een initiatief van Scouting Nederland, waarbij kinderen op een actieve manier kennis kunnen maken met de grootste jeugdorganisatie van Nederland. Scouting staat voor uitdaging! Scouting biedt leuke en spannende activiteiten waarmee meiden en jongens worden uitgedaagd zich persoonlijk te ontwikkelen. Er is bij Scouting heel veel te beleven. Hoe ouder je bent, hoe groter en uitdagender het avontuur! Dit houdt niet op zodra je geen jeugdlid meer bent. Ook voor volwassenen biedt Scouting veel uitdaging als leider, bestuurder of een andere vrijwilligersfunctie. Ga jij deze uitdaging aan en wil je meedoen aan ‘Tijd voor Avontuur’ op 24 september? Kom dan op zaterdag 24 september langs bij ons groepshuis aan de Muurbloemweg 41.

Zie contact voor ons adres en andere contactgegevens.